Aukce 80

129 |

Starý Říman (Hlava)

Kód položky: 55156

60. léta 20. s

olej, papírová asambláž, sololit

56 x 34,5 cm

Signatura: sign. UD Dalibor

na rubu popis díla

Vyvolávací cena: 28 000 Kč