Aukce 80

32 |

Splněný sen

Kód položky: 55268

2010

olej, plátno

200 x 170 cm

Signatura: sing. nezjištěna

přiložený certifikát pravosti za rodinu autora Ing. Josef Michálek, reprodukováno: Jaroslava Pešicová, Art Edition, Praha 2013, str. 261, vystaveno: Výstavní síň Velké trámy, Sladovna, Písek, 2010, Galéria Miloša Alexandra Bazovského, Trenčín, 2012.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 38 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 40 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 3 600 000 Kč
  • 41 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč