Aukce 80

95 |

Sluneční lázeň

Kód položky: 55145

olej, plátno

51,5 x 68,5 cm

Signatura: sign. PD H. Boettingger 1928, na rubu na blindrámu H. Boettinger / (1928)

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč