Aukce 80

Roční doby - jaro, léto, podzim, zima

Kód položky: 55217

1896

4 x barevná litografie

4 ks 96 x 48,5 cm (výřez)

Signatura: sign. 2 x LD, 2 x PD Mucha v tisku

reprodukováno: monografie Alfons Mucha - Český mistr Belle Epoque, Moravská galerie v Brně, Szépmüvészeti múzeum, Budapest, 2009, str. 116, 117.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč