Aukce 80

127 |

Řecká krajina

Kód položky: 55124

kresba tužkou, karton

47,5 x 54 cm

Signatura: sign. LD 5. IX. 1957. Ladislav Zívr

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

  • 125 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 126 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
  • 128 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 129 | Dalibor Matouš
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 130 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 131 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 132 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 133 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 134 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 135 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 136 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 137 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč