Aukce 80

127 |

Řecká krajina

Kód položky: 55124

kresba tužkou, karton

47,5 x 54 cm

Signatura: sign. LD 5. IX. 1957. Ladislav Zívr

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 20 000 Kč