Aukce 80

31 |

Půlnoční lev

Kód položky: 55119

olej, dřevěná deska

40,5 x 53 cm

Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1983

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 38 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 40 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 3 600 000 Kč
  • 41 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč