Aukce 80

38 |

Pták neštěstí

Kód položky: 55146

olej, plátno

63 x 48 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: od autora zakoupila Vilma Lesková v roce 1969 (potvrzení přiloženo), sbírka Kruta, Brno (na rubu razítka sbírky), na rubu štítek výstavy: Dům umění města Brna, 1997, reprodukováno: v katalogu výstavy Dům umění města Brna, Horácká galerie výtv

Vyvolávací cena: 60 000 Kč