Aukce 80

52 |

Provazochodec

Kód položky: 55208

olej, plátno

119,5 x 79 cm

Signatura: sign. na rubu Slavík 85

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 50 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 53 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 54 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 55 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 56 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 57 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 58 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 59 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 60 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 61 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 62 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 430 000 Kč