Aukce 80

33 |

Popeleční pod Pantheonem

Kód položky: 55193

2003

olej, vrypy, plátno

60,5 x 75,5 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra

PD název díl autorem, reprodukováno: Josef Jíra - alíř a grafik - výběr z díla, vydal Josef a Jíra s Galerií Art Praha, 2004, obr. 31

Vyvolávací cena: 160 000 Kč