Aukce 80

4 |

Podvečerní krajina

Kód položky: 55133

olej, plátno

50 x 80,5 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč