Aukce 80

102 |

Odpoledne v únoru

Kód položky: 55206

1917

olej, překližka

56 x 91 cm

Signatura: sign. PD Kaván / z r. 1917

PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč