Aukce 80

69 |

Noční moře

Kód položky: 55197

2002

olej, plátno

100 x 80 cm

Signatura: sign. PD Róna 02 IX., na rubu na blindrámu J. Róna / 02 IX.

na rubu na blindrámu popis díla autorem, na rubu plátna dedikace autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč