Aukce 80

6 |

Náves v Kermeuru / Krajina z Bretagne

Kód položky: 55135

kresba uhlem, ruční papír

48 x 63 cm

Signatura: sign. PN Zrzavý, na rubu na lepence Jan Zrzavý

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka dr. J. Hermana, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, PhD., konzultováno: restaurátor MG Igorem Fogašem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 4 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 5 | Martin Benka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 7 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 8 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč