Aukce 80

30 |

Na venkově

Kód položky: 55158

olej, dřevěná deska

40 x 30,5 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1981

na rubu název díla autorem, provenience: z pozůstalosti skladatele Petra Hapky (potvrzení provenience)

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 38 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 40 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 3 600 000 Kč