Aukce 80

Na venkově

Kód položky: 55158

olej, dřevěná deska

40 x 30,5 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1981

na rubu název díla autorem, provenience: z pozůstalosti skladatele Petra Hapky (potvrzení provenience)

Vyvolávací cena: 180 000 Kč