Aukce 80

20 |

Montmartre

Kód položky: 55144

20. léta 20. s

olej, plátno

68 x 58,5 cm

Signatura: sign. LD Feigl

provenience: soukromá sbírka Velká Británie, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč