Aukce 80

66 |

Momentky

Kód položky: 55195

1980 - 1987

kombinovaná technika, olej, textilie, sololit

61 x 75,5 cm

Signatura: sign. PD 80-87 M. Rittstein, na rubu M. Rittstein / 1980 - 87

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč