Aukce 80

78 |

Modrá rámovaná oranží

Kód položky: 55236

2018

akryl, plátno

80 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Tornquist 2018

na rubu název díla autorem, přiložené autorským potvrzením pravosti

Vyvolávací cena: 130 000 Kč