Aukce 80

107 |

Matka země

Kód položky: 55272

olej, překližka

59,5 x 69 cm

Signatura: sign. LD Drtikol

vystaveno: Exotismy ve výtvarném umění XX. Století v Čechách a na Moravě, ČMVÚ Praha 2007-2008, Exotismy …, GVÚ Cheb 2008, reprodukováno: Zamlčená moderna, Arbor Vitae, 2009, str. 230, katalog Exotismy …, Potůčková Alena, katalogový údaj str. 99.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč