Aukce 80

124 |

Mánes

Kód položky: 55175

olej, plátno

88 x 68 cm

Signatura: sign. LD Chaba 57, LU Chaba.

vystaveno: Paříž (na rubu nečitelný štítek výstavy), reprodukováno na titulní straně katalogu

Vyvolávací cena: 100 000 Kč