Aukce 80

1 |
Autor neurčen
Madona s Ježíškem

Kód položky: 55257

kolem 1500

polychromovaná dřevěná plastika

v. 113 cm

Signatura: neznačeno

provenience: význačná pražská sbírka, zakoupeno v Rakousku

Vyvolávací cena: 650 000 Kč