Aukce 80

1 |
Autor neurčen

Madona s Ježíškem

Kód položky: 55257

kolem 1500

polychromovaná dřevěná plastika

v. 113 cm

Signatura: neznačeno

provenience: význačná pražská sbírka, zakoupeno v Rakousku

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 2 | Karel Vítězslav Mašek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 3 | August Bromeis
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 4 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 5 | Martin Benka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 6 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 8 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč