Aukce 80

21 |

Letní idyla

Kód položky: 55173

olej, plátno

60 x 76 cm

Signatura: sign. PD Willi Nowak 40

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč