Aukce 80

Kytice

Kód položky: 55132

olej, plátno

67,5 x 61,5 cm

Signatura: sign. LD K. Černý Š 40

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč