Aukce 80

25 |

Kubistické zítiší (Hlava)

Kód položky: 55210

olej, plátno

31,5 x 40,5 cm

Signatura: sign. PD V. Zykmund 48

na rubu štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč