Aukce 80

23 |

Krajina s polem máků

Kód položky: 55271

olej, olejová tempera, plátno

88,5 x 116,5 cm

Signatura: sign. PD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / 48.

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč