Aukce 80

26 |

Kompozice s listy

Kód položky: 55177

olej, plátno

87 x 109 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 71

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč