Aukce 80

75 |

Kompozice

Kód položky: 55199

olej, plátno

92 x 73 cm

Signatura: sign. PD A. Istrati 67, na rubu A. Istrati 1967

na rubu štítek maison de la Culture du Havre, Paris

Vyvolávací cena: 60 000 Kč