Aukce 80

87 |

Interiér chrámu

Kód položky: 55179

olej, dřevěná deska

44,5 x 58,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

restaurováno Šárkou a Petrem Bergrovými

Vyvolávací cena: 60 000 Kč