Aukce 80

How to be better man?

Kód položky: 55253

2019

asambláž, dřevěná deska

100 x 73 cm

Signatura: sign. na rubu Krištof Kintera 2019

provenience: zakoupeno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 70 000 Kč