Aukce 80

68 |

Hommage á Bernard Schultze

Kód položky: 55264

olej, plátno

140 x 115 cm

Signatura: sign. PN 37/1989 Anderle

pravost potvrzena autorem, na rubu štítek Galerie Ambiance, Luzern s popisem díla

Vyvolávací cena: 650 000 Kč