Aukce 80

7 |

Dvůr ve městě

Kód položky: 55211

kolem 1910

olej, plátno

24 x 27 cm

Signatura: sign. LD Kars

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. a PhDr. Arno Pařík

Vyvolávací cena: 170 000 Kč