Aukce 80

7 |

Dvůr ve městě

Kód položky: 55211

kolem 1910

olej, plátno

24 x 27 cm

Signatura: sign. LD Kars

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. a PhDr. Arno Pařík

Vyvolávací cena: 170 000 Kč

  • 5 | Martin Benka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 6 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 8 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč