Aukce 80

77 |

Double cyrcle I. - Chromatique

Kód položky: 55237

1976 - 2001

akryl, plátno

70 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu J Stein 1976-2001

na rubu název díla autorem, přiložený autorské potvrzení pravosti

Vyvolávací cena: 200 000 Kč