Aukce 80

86 |

Čertovka v Praze

Kód položky: 55185

olej, lepenka

70 x 89 cm

Signatura: sign. LD F. Engelmüller

provenience: ze sbírky továrníka Jana Zadáka

Vyvolávací cena: 70 000 Kč