Aukce 80

Buňka

Kód položky: 55209

olej, plátno

81,5 x 100 cm

Signatura: sign. UD Janeček 21. 2. 1969, na rubu Ota Janeček 1969

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Luboš Hlaváček - Ota Janeček, Umělecké profily, Odeon, 1989, str. 109, č. 72.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč