Aukce 80

27 |

Buňka

Kód položky: 55209

olej, plátno

81,5 x 100 cm

Signatura: sign. UD Janeček 21. 2. 1969, na rubu Ota Janeček 1969

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Luboš Hlaváček - Ota Janeček, Umělecké profily, Odeon, 1989, str. 109, č. 72.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč