olej, plátno
Signatura: sign. UD Janeček 21. 2. 1969, na rubu Ota Janeček 1969
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Luboš Hlaváček - Ota Janeček, Umělecké profily, Odeon, 1989, str. 109, č. 72.