Aukce 80

24 |

Brusič

Kód položky: 55249

olej, lepenka

29 x 20 cm

Signatura: sign. PD Matal 46, na rubu Boh. Matal / 1946

na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč