Aukce 80

48 |

Bez názvu

Kód položky: 55250

laky, email, olej, plátno

71 x 51 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1964

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 46 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 49 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 53 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 54 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 55 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 56 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 57 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 58 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč