Aukce 80

48 |

Bez názvu

Kód položky: 55250

laky, email, olej, plátno

71 x 51 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1964

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč