Aukce 80

153 |

Bez názvu

Kód položky: 55252

pauzovací papír na plátně, deska

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79.

provenience: zakoupeno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 180 000 Kč