Aukce 80

141 |

Babylonská věž

Kód položky: 55147

1999-2000

olej, sololit

72 x 59 cm

Signatura: sign. UD Vyleťalová , na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000

na rubu název díla autorkou, vystaveno: Galerie Moderna 2009, reprodukováno na titulce pozvánky na výstavu

Vyvolávací cena: 22 000 Kč