Aukce 73

105 |

Zimní krajina

Kód položky: 53680

olej, malířská lepenka

47 x 37,5 cm

Signatura: sign. LD Kavan

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 40 000 Kč