Aukce 73

18 |

Zátiší s rybou a sklenící

Kód položky: 53607

olej, plátno

22,5 x 35 cm

Signatura: sign. PN Emil Filla

provenience: JUDr. Radim Hess zakoupil dílo od autora v roce 1935, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč

  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 23 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 28 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč