Aukce 73

136 |

Zástupy

Kód položky: 53599

olej, plátno

46,5 x 38,5 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík

na rubu autorský štítek s popisem a přípis Výstava ČFVU Ptaha 1958, reprodukováno: monografie Pravoslav Kotík, str. 60, č. 683

Vyvolávací cena: 50 000 Kč