Aukce 73

32 |

Zahradní restaurace

Kód položky: 53712

30. léta 20. s

olej, plátno

47 x 60 cm

Signatura: sign. PD Vaszary J.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč