Aukce 73

128 |

Z Paříže

Kód položky: 53563

barevná litografie 134/250

55 x 40 cm

Signatura: sign. PD Bernard Buffet, PN Bernard Buffet v tisku

Vyvolávací cena: 18 000 Kč