Aukce 73

47 |

Vrstvy

Kód položky: 53578

olej, plátno

38 x 46 cm

Signatura: sign. na rubu monogram AK 64

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 45 | Bronislav Kierzkowski
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 48 | Vera Molnár
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 49 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 51 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 52 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 53 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 54 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 55 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 56 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 57 | Jaroslav Šerých
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč