Aukce 73

Vanoucí modře / Équations des bleus en mouvement

Kód položky: 53687

kvaš, akvarel, papír

31,2 x 30,5 cm

Signatura: sign. LD Kupka

odborná expertiza Pierre Brulle provenience: Louis Arnould-Gremilly, Paris, Helen Serger, New York, Mia Voncent, Zurich vystaveno: Paris 2019, Biomorphisme 1920-1950, Galerie Le Minotaure, Galerie Le Gaillard

Vyvolávací cena: 950 000 Kč