kvaš, akvarel, papír
31,2 x 30,5 cmSignatura: sign. LD Kupka
odborná expertiza Pierre Brulle provenience: Louis Arnould-Gremilly, Paris, Helen Serger, New York, Mia Voncent, Zurich vystaveno: Paris 2019, Biomorphisme 1920-1950, Galerie Le Minotaure, Galerie Le Gaillard
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |