Aukce 73

7 |

Vanoucí modře / Équations des bleus en mouvement

Kód položky: 53687

kvaš, akvarel, papír

31,2 x 30,5 cm

Signatura: sign. LD Kupka

odborná expertiza Pierre Brulle provenience: Louis Arnould-Gremilly, Paris, Helen Serger, New York, Mia Voncent, Zurich vystaveno: Paris 2019, Biomorphisme 1920-1950, Galerie Le Minotaure, Galerie Le Gaillard

Vyvolávací cena: 950 000 Kč

  • 5 | Vlastislav Hofman
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 6 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 8 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 9 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Grus
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 12 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 13 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 14 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 15 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč