Aukce 73

4 |

Upír

Kód položky: 53644

kolem 1900

olej, lepenka

58 x 64 cm

Signatura: sign. PN Panuška

PN název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., mnohokrát vystavováno a reprodukováno

Vyvolávací cena: 850 000 Kč