Aukce 73

85 |

Tvar

Kód položky: 53591

olej, plátno

115 x 89 cm

Signatura: sign. na rubu J. Kotík 64

na rubu dva štítky s popisem díla, vystaveno: Galerie Dolmen, reprodukováno: monografie Iva Mladičová - Jan Kotík, NG Praha 2011, str. 348, č. 862

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 86 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 87 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 88 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 89 | Stanislav Diviš
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 90 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 91 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 92 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 93 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 94 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 95 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč