Aukce 73

76 |

Trojice

Kód položky: 53582

olej, plátno

55,5 x 99,5 cm

Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 74 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 77 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 78 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 79 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 80 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 81 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 82 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 85 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 86 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč