Aukce 73

134 |

Tři kameny

Kód položky: 53617

olej, plátno

54 x 73 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 87

na rubu název díla autorem, v soupisu díla č. 1018, přiložené potvrzení pravosti od Ing. Tomáše Janečka

Vyvolávací cena: 50 000 Kč